nasza oferta

      Świadczymy usługi na terenie krajów Unii Europejskiej oraz krajów z poza Unii. Zlecenia transportowe są realizowane przez profesjonalny i kompetentny personel, władający kilkoma językami, dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

      Wykonujemy transporty pod osłoną karnetu TIR. Nowoczesny tabor spełniający normy Euro 5 i Euro 6, bezpośrednia łączność z kierowcami oraz podwójna obsada umożliwiają sprawną i terminową obsługę transportów. Każdy towar przewożony przez nasze samochody jest ubezpieczony na kwotę 400 tysięcy EUR, w przypadku przewozu towarów o większej wartości każdorazowo doubezpieczamy przewóz.

      Wykorzystanie cyfrowej optymalizacji tras pozwala na dokładne określenie czasów realizacji zlecenia oraz gwarantuje dostawy na czas, co w pełni zaspokoi Państwa potrzeby.

      Dodatkowym atutem naszej firmy jest baza transportowa o pow. 30 000 m2, znajdująca się w miejscowości Nieporaz (niedaleko autostrady A4), wyposażona w wózki widłowe, sprzęt załadunkowy i rozładunkowy. Teren z dogodnym placem manewrowym jest ogrodzony, dozorowany i monitorowany 24h/dobę. Firma dysponuje również magazynem schładzanym do przechowywania towarów w temperaturze od -5 do +6°C Naszą dewizą jest jakość i zadowolenie klienta.

      Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów firma Profit konsekwentnie realizuje podstawowy cel, jakim jest szybki i bezpieczny transport powierzonych nam ładunków.O FIRMIE   OFERTA   TABOR   KONTAKT   DOKUMENTY FIRMY

      All rights reserved to artlady.pl